Tarptautinė 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

2023 m. balandžio 19 dieną dešimt Šiaulių miesto anglų kalbos olimpiadoje geriausiai pasirodžiusių aštuntokų, išvyko į tarptautinę Jelgavos ir Šiaulių miestų 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadą Latvijoje.

Olimpiados dalyviai atliko anglų kalbos gramatikos, kalbėjimo, rašymo, žodyno vartojimo, klausymo, teksto suvokimo užduotis. Atlikus visas užduotis mokiniai kartu su mokytojais aplankė Jelgavos moksleivių namus, kuriuose susipažino su siūlomomis popamokinėmis veiklomis, įdomiai įrengtomis erdvėmis bei turima įranga.

Mokiniams neišdildomą įspūdį paliko technikos kabinetas, kuriame ne tik tilpo autobusiukas, bet ir didžiulė radijo bangomis valdomų automobiliukų trasa.
Po ekskursijos paskelbti olimpiados rezultatai, apdovanoti nugalėtojai.

Norime pasidžiaugti Šiaulių miesto aštuntokų laimėjimais:

  • 1 vietą laimėjo Mantė Mannal Yacoub, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, mokytoja Daiva Dijokienė;
  • 2 vieta dalinosi Aistė Damulevičiūtė, Šiaulių Jovaro progimnazija, mokytoja Kristina Drazdovienė ir Ance Buša, Jelgavos Technologijų vidurinė mokykla, mokytoja Ineta Blumberga;
  • 3 vietą laimėjo Ugnė Gedmontaitė, Šiaulių Medelyno progimnazija, mokytoja Monika Grudžinskienė.

Visi olimpiados dalyviai buvo apdovanoti Jelgavos miesto savivaldybės ir Žiemgalos regiono kompetencijų ugdymo centro sertifikatais.

Aštuntokus į olimpiadą lydėjo ir kartu su Latvijos mokytojais dalyvių darbus vertino Šiaulių miesto „Romuvos“ progimnazijos anglų kalbos mokytoja Jovita Rubienė, Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos anglų kalbos mokytoja Kristina Černiauskienė, Šiaulių Gegužių progimnazijos anglų kalbos mokytoja Ingrida Kačinskienė ir Šiaulių miesto Vinco Kudirkos progimnazijos anglų kalbos mokytoja Jūratė Laucevičienė.

Apie olimpiadą:

https://www.zrkac.lv/galerija.php?gid=517

Tradicinė, nuo 2016 metų vykstanti olimpiada, kitais metais bus organizuojama Šiauliuose.

 

 

< Atgal