Seminaras „Virtualių mokomųjų sistemų naudojimas aktyvaus mokymo(si) organizavimui, partnerystės su mokinių tėvais plėtojimui“

2020 m. balandžio 15 dieną 10.00 val. Šiaulių „Dainų“ progimnazijoje (Dainų g. 45, Šiauliai) vyks kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Virtualių mokomųjų sistemų naudojimas aktyvaus mokymo(si) organizavimui, partnerystės su mokinių tėvais plėtojimui“ (8 val.).

Lektorės: Dainų progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos metodininkės, Rasa Viliuvienė ir  Irena Povilauskienė.

Trumpas programos turinys

Kompiuteriai, telefonai ar planšetės šiandien yra neatsiejami nuo mūsų kasdienybės. Tad turbūt nenuostabu ir tai, jog būtent dirbant su technologijomis pavyksta geriausiai išpildyti šiuolaikinių mokinių poreikius. Be to, dabartiniai vaikai taip pat nori greito rezultato. Ir kada jie sprendžia užduotis per įvairias internetines platformas, pavyzdžiui, atlieka kokį nors testą – jie iškart ekrane pamato savo rezultatą ir tai juos labai motyvuoja. Virtualios mokymosi aplinkos mokytojui sudaro galimybes ne tik pateikti medžiagą mokiniui, bet ir savarankiškas užduotis įvairiomis formomis bei sekti mokinių pažangą, ugdyti jų gebėjimus, laiku suteikti informaciją tėvams. Informacinės technologijos– kaip tik vienas iš tų įrankių, kuris gali labai pagelbėti efektyvinti pamokas, paspartinti ugdymo procesą, kelti mokymosi motyvaciją, bet ir  stiprinti bendradarbiavimą su tėvais.

Dalyviai – mokyklų bendruomenių komandos, įvairių mokomųjų dalykų mokytojai.

Dalyvio mokestis – 2 Eur. Prašome mokėjimus atlikti tik bankiniu pavedimu: biudžetinės įstaigos: LT68 7300 0100 8697 6113, juridiniai ir fiziniai klientai (iš asmeninių lėšų): LT73 7300 0100 8725 3055. Šiaulių m. savivaldybės Švietimo centras, AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000.

Būtina išankstinė registracija www.semiplius.lt. Dalyvių skaičius ribotas. Renginio dalyviams bus išduodami Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Jei užsiregistravote į seminarą, bet dalyvauti negalėsite, prašome atšaukti registraciją.

 

< Atgal