Seminaras „Vaikų ir paauglių seksualizuotas elgesys: prevencija ir intervencija“

Seminaro data – 2018-10-23, 13:30

Seminaro vieta – Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centras,  Pakalnės g. 6A, 26 aud. 

Trumpas turinys

Ar Jūs visuomet teisingai reaguojate į vaikų ir paauglių seksualinio elgesio apraiškas? Ar žinote, kada jų elgesys peržengia normalios raidos ribas? Ar mokate sudaryti ir įdiegti prevencinį planą?

Seminaro metu bus nagrinėjamos vaikų/paauglių normalios ir sutrikusios psicho-seksualinės raidos priežastingumo teorijos, apžvelgiamas skirtingų amžiaus tarpsnių natūralaus seksualinio elgesio diapazonas, aptariami pagrindiniai psicho-seksualinės raidos sutrikimai, analizuojamas seksualinės agresijos ciklo (angl.- sexual abuse cycle) modelis, apžvelgiamos seksualinės viktimizacijos pasekmės, gilinamasi į rizikos laipsnio diagnostika, bei įvairių prevencijos ir intervencijos metodų taikymą.

Seminaras parengtas remiantis autoriaus monografija “From Sexual Deviance to Abuse: Etiology, Attribution and Prevention” (2016) ir kitais tyrimais, atliktais JAV mokyklose. Jis skirtas pedagogams, psichologams, socialiniams darbuotojams, ugdymo ir globos įstaigų administratoriams bei kitiems psichinės sveikatos specialistams.

Regitracija www.semiplius.lt

< Atgal