Seminaras „Vaiko, šeimos, mokyklos bendradarbiavimo pamokos. Kaip atpažinti ir atliepti vaiko meilės poreikį?“

2019 m. gruodžio 18 d. 13.30 val. Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centre (Pakalnės g. 6A) 26 auditorijoje vyks kvalifikacijos tobulinimo seminaras Vaiko, šeimos, mokyklos bendradarbiavimo pamokos. Kaip atpažinti ir atliepti vaiko meilės poreikį?“.

Lektorė – Ona Juozaitienė, šeimos santykių konsultantė.

Trumpas programos pristatymas

Brandžios ir atsakingos asmenybės bruožas tai gebėjimas kurti mylinčius ir tvirtus santykius su jį supančia aplinka, žmonėmis. Tik pripildyta meilės širdis yra atvira bendrystei, mokymuisi, tarnystei, gyvenimo džiaugsmui. Seminaro metu suprasime, kad meilė yra nuostata, kuri keičia elgesį. Atliktas su meile veiksmas, kuria šiltus jausmus ir emocijas kitame žmoguje. Šis jausmas sustiprina tarpusavio ryšį, bendradarbiavimo santykį. Šilti meilės ryšiai tarp tėvų ir vaikų, tarp pedagogų ir mokinių yra pamatas savigarbai ir motyvacijai mokytis.

Programos metu susipažinsime su 5 meilės kalbomis: lytėjimas, palaikymo žodžiai, laikas kartu, patarnavimas, dovanos. Naudosime stebėjimo, klausymo, klausimų formulavimo metodus kad atpažintume prioritetinę vaiko meilės kalbą. Vyks pratybos kaip sukurti meilės ryšius palaikančius ritualus. Pripildę vaiko meilės rezervuarą meile, išmoksime jį drausminti nenaudojant kraštutinio drausminimo metodo – bausmės. Meilės kalbos pasitarnaus ir gebėjimui suvaldyti pyktį ugdymui(-si). Programos tikslas – su  tėvų ir pedagogų pagalba – išmokyti vaiką duoti ir priimti meilę jam priimtiniausiu būdu.

Seminaro trukmė – 6 akad. val.

Dalyvio mokestis –  18 Eur.

Registracija. Švietimo centro renginių dalyvių registracija vyksta internetinėje registravimo sistemoje „Semi+“. Prisijungti prie sistemos galima centro internetinėje svetainėje www.svcentras.lt  skyrelyje „Registracija“ arba tiesiogiai internete adresu  http://www.semiplius.lt/.

Prašytume mokėjimus už Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro paslaugas mokėti bankiniu pavedimu. Juridiniai ir fiziniai klientai (iš asmeninių lėšų): LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000. Biudžetinės įstaigos: LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000.

Būtina pavedimo paskirtyje nurodyti renginio datą ir pavadinimą. Pvz.: 2019-12-18 seminaras „Vaiko, šeimos, mokyklos bendradarbiavimas“.

Kviečiame dalyvauti.

< Atgal