Seminaras „Tarptautinė kino edukacijos platforma „CinEd“: pristatymas ir veiklų pavyzdžiai“

2019 m. lapkričio 27 d. 13.00 val. Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centre (Pakalnės g. 6A) vyks kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Tarptautinė kino edukacijos platforma „CinEd“: pristatymas ir veiklų pavyzdžiai.

Lektorė – Gintė Žulytė, Leideno Universiteto (Nyderlandai) ir Heidelbergo Universiteto (Vokietija) magistrė, medijų antropologė, kino edukacijos specialistė.

Trumpas programos pristatymas

„CinEd” – tai vaikams ir jaunimui skirta, nemokama tarptautinė kino filmų platforma. Šiuo metu joje jau patalpinta keturiolika įvairių Europos šiuolaikinių kino režisierių bei kino klasikų filmų. Filmus lydi išsami metodinė medžiaga, skirta pedagogams. Platformoje savo filmą atras įvairaus amžiaus lankytojai: tik mokyklą pradėję lankyti pradinukai, paaugliai ir suaugusieji. 2019 metais į lietuvių kalbą išversta 12 „CinEd” kolekcijos filmų, verčiama ir metodinė medžiaga, taip pat į platformą bus įtraukta ir filmų be žodžių, kuriuos galės žiūrėti dar nemokantys skaityti.

„CinEd” pristatymas ir mokymai rengiami siekiant supažindinti mokytojus, mokyklų bibliotekininkus su „CinEd” filmų kolekcija, paskatinti juos naudoti savo pamokose, užsiėmimuose ir pasiūlyti būdų, kaip tai daryti.

Šį seminarą skiriame vyresnių klasių (ypač gimnazijų) mokytojams ir auklėtojams, socialiniams pedagogams, psichologams ir bibliotekininkams, tačiau taip pat lauksime ir kinu besidominčių pradinių klasių bei progimnazijų mokytojų.

Seminaro trukmė – 6 akad. val.

Dalyvio mokestis – 2 eur,

Registracija. Švietimo centro renginių dalyvių registracija vyksta internetinėje registravimo sistemoje „Semi+“. Prisijungti prie sistemos galima centro internetinėje svetainėje www.svcentras.lt  skyrelyje „Registracija“ arba tiesiogiai internete adresu  http://www.semiplius.lt/.

Prašytume mokėjimus už Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro paslaugas mokėti bankiniu pavedimu. Juridiniai ir fiziniai klientai (iš asmeninių lėšų): LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000. Biudžetinės įstaigos: LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000.

Būtina pavedimo paskirtyje nurodyti renginio datą ir pavadinimą. Pvz.: 2019-11-27 seminaras „Tarptautinė kino edukacija“.

Kviečiame dalyvauti.

< Atgal