Seminaras „Psichologas ugdymo įstaigoje: efektyvūs ugdymo būdai ir metodai“

2018 m. gruodžio 11 d. 11.00 val. Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centre (Pakalnės g. 6A) 26 aud. vyks kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Psichologas ugdymo įstaigoje: efektyvūs ugdymo būdai ir metodai.

Lektorės: Rita Juknienė ir Violeta Lukauskienė, psichologės.

Trumpas programos pristatymas

Kiekvienam psichologui, dirbančiam švietimo įstaigoje, iškyla daug įvairių klausimų. Ugdymo įstaigoje dažniausiai psichologas yra vienas. Jam svarbu pasitarti, bendradarbiauti ir dalintis gerąja darbo patirtimi su kitais psichologais. Vieni svarbiausių klausimų psichologo darbe – kaip efektyviai  teikti pagalbą skirtingo amžiaus vaikams, kaip dirbti su specialiųjų poreikių vaikais, kaip vykdyti prevencinę veiklą, kokius dokumentus privalu pildyti, kaip elgtis krizinėse situacijose ir pan.

Lektorės pristatys knygos “Psichologas ugdymo įstaigoje. Praktiko užrašai” praktines taikymo galimybes.

Seminaras, skirtas aptarti itin platų psichologo veiklos ugdymo įstaigoje spektrą, nuo pačių paprasčiausių uždavinių. Psichologai pasidalins praktine savo darbo patirtimi, iškeldami aktualiausius probleminius klausimus ir praktinių užduočių metu pristatys efektyviausius sunkumų įveikimo būdus.

Seminaro trukmė – 6 akad. val.

Dalyvio mokestis –  19 Eur

Dalyvių skaičius – 30 klausytojų

Dalyvių registracija – internetinėje registravimo sistemoje „Semi+“. Prisijungti galima www.svcentras.lt skyrelyje „Registracija“ arba tiesiogiai adresu http://www.semiplius.lt/ .

Iš asmeninių lėšų, UAB, VšĮ mokėti pavedimu į sąskaitą Nr. LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000.

Biudžetinėms įstaigoms pavedimu mokėti į sąskaitą Nr. LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000.

Kviečiame dalyvauti.

< Atgal