Seminaras mokytojams „Europos Sąjunga šiandien: iššūkiai ir sprendimai“

2020 m. kovo 20 d., 12.30 val. Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centre (Pakalnės g. 6A), 26 auditorijoje vyks kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Europos Sąjunga šiandien: iššūkiai ir sprendimai“. Seminare kviečiame dalyvauti istorijos, geografijos, pilietinio ugdymo, ekonomikos ir kitus mokytojus, kurie nori pagilinti savo žinias apie Europos Sąjungą ir norėtų įgyvendinti konkursą „Europos egzaminas“ savo mokykloje. Seminaro metu supažindinsime su pagrindiniais Europos Komisijos prioritetais: Europos žaliuoju kursu ir prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusios Europos.

Lektoriai:

Aneta Stankevičienė, Europos egzamino“ koordinatorė, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas.

Indrė Čeidaitė, Plastiko laikai: mikroplastikas mūsų aplinkoje ir vartotojų elgsena. Lietuvos gamtos fondas.

Monika Katkutė-Gelžinė, technologinis raštingumas ir kūryba. Dirbtuvės. „Bit&byte“ kūrybinių technologijų akademijos įkūrėja.

 

Seminaro trukmė – 6 val.

Registracija į seminarą.

Mokytojų registracija vyksta internetinėje registravimo sistemoje „Semi+“. Prisijungti prie sistemos galima centro internetinėje svetainėje www.svcentras.lt skyrelyje „Registracija“ arba tiesiogiai internete, adresu  http://www.semiplius.lt/.

 

Dalyvio mokestis – 2 eurai

 

Mokėti galima grynais seminaro dieną į kasą. Iš asmeninių lėšų prašome mokėti pavedimu į sąskaitą Nr. LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300.  Biudžetinėms įstaigoms pavedimu mokėti į sąskaitą Nr. LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300.

< Atgal