Seminaras „Kalbėti ir susikalbėti. Lengvas ir efektyvus bendravimas su tėvais“

2020 m. kovo 25 d. 9.00 val. Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo  centre (Pakalnės g. 6A, Šiauliai) 26 auditorijoje vyks kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Kalbėti ir susikalbėti. Lengvas ir efektyvus bendravimas su tėvais“.

Lektorės: Jurgita Bubnienė, lyderystės ir verslo lektorė, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytoja, Irina Kriščiūnienė, lyderystės ir verslo lektorė.

Trumpas programos pristatymas.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogui (mokytojui) aktualu ir svarbu suprasti, gilinti partnerystės ir bendradarbiavimo su tėvais vadybinius gebėjimus. Ikimokyklinio ugdymo pedagogui dažnai tenka bendrauti su įvairaus amžiaus, išsilavinimo, skirtingo gyvenimo nuostatas turinčiais žmonėmis ir jeigu jos kardinaliai nesutampa, kyla problemos. Siekiant sėkmingo bendravimo ir bendradarbiavimo, būtina spręsti problemas, o svarbiausia gebėti jas atpažinti ir įsivardinti. Pagrindiniais gebėjimais šiame procese tampa asmeninės lyderystės, socialiniai, komunikaciniai, kritinio mąstymo, kuriuos nuolat reikia tobulinti, siekiant efektyvesnių tarpasmeninių santykių.

Įvaldydami konkretų asmenybės tipologijos modelį, mokymų dalyviai gebės geriau įsisąmoninti ne tik savo, bet ir suprasti kitų elgesio priežastis. Įtraukiančios praktikos užduotys ir įvairiapusiški pavyzdžiai leis įgytą mokymų patirtį perkelti į kasdienio gyvenimo bei darbines situacijas.

Seminaro trukmė – 8 akad. val.

Dalyvio mokestis –  14 Eur.

Registracija. Švietimo centro renginių dalyvių registracija vyksta internetinėje registravimo sistemoje  http://www.semiplius.lt/.

Prašytume mokėjimus už Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro paslaugas mokėti bankiniu pavedimu. Juridiniai ir fiziniai klientai (iš asmeninių lėšų): LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000. Biudžetinės įstaigos: LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000.

Kviečiame dalyvauti.

< Atgal