Seminaras „Fizinis aktyvumas ir 100 sportinių žaidimų 11–18 metų amžiaus mokiniams“

2023 m. balandžio 11 d. 10.00 val. Šiaulių Gytarių progimnazijoje (K. Korsako g. 10) vyks seminaras „Fizinis aktyvumas ir 100 sportinių žaidimų 11–18 metų amžiaus mokiniams“. Ši programa yra 40 val. programos „Mokinių fizinis aktyvumas ir mityba“ I modulis.

Trumpas programos pristatymas

Fizinio aktyvumo nauda mokiniams yra visapusiška: ji daro teigiamą poveikį įvairių ligų prevencijai, sveikatos vertinimui, jų kognityvinėms funkcijoms, padidina savivertę, kontroliuoja nerimo ir streso lygį, normalizuoja psichologinę būklę ir, neabejotinai, tai turi įtakos fizinio pajėgumo lygiui. Mokiniai praranda norą būti fiziškai aktyvūs, jiems trūksta motyvacijos. To išvengti padės įdomesnės, įvairesnės, kūrybiškesnės, mokinių norą tobulėti skatinančios fizinio ugdymo  pamokos ir šiuolaikiški ugdymo metodai. Vienas iš tokių metodų yra sportiniai žaidinai. Ši priemonė tinkama ne tik fizinio aktyvumo skatinimui pamokose, bet ir sportinėse treniruotėse ar pertraukų metu. Teorinėje dalyje, seminaro dalyviai susipažins su fizinio aktyvumo situacija Lietuvoje ir pasaulyje, fizinio aktyvumo įtaka sveikatai, naujausiomis rekomendacijomis. Praktinėje dalyje dalyviai bus supažindinti su inovatyviais sportiniais žaidimais. Tai projekto “JoyMVPA” rezultatas. Bus pristatyti 100 vidutinio ir didelio fizinio aktyvumo žaidimų video. Praktiškai išbandysime iki 10 šių žaidimų.

Lektorius –  dr. Arūnas Emeljanovas, Lietuvos sporto universiteto Fizinio ir socialinio ugdymo katedros profesorius.

Registracija. Švietimo centro renginių dalyvių registracija vyksta internetinėje registravimo sistemoje  http://www.semiplius.lt/.

Dalyvavimo sąlygos:

  • dalyvio mokestis 20 Eur,
  • praktinėje seminaro dalyje turėti sportinę aprangą.

Prašytume mokėjimus už Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centro paslaugas mokėti bankiniu pavedimu. Juridiniai ir fiziniai klientai (iš asmeninių lėšų): LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000. Biudžetinės įstaigos: LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000. Lėšų gavėjas – Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras.

 

< Atgal