Seminaras „Emocinio intelekto ugdymas“.

2021 m. sausio 28 d., 13.30 val. vyks virtualus kvalifikacijos tobulinimo seminaras  „Emocinio intelekto ugdymas“.

Emocinio intelekto rezultatas – harmonija su savimi ir aplinka bei sėkmingas ugdymas. Socialinė emocinė kompetencija – tai gebėjimai dirbti kartu su kitais, produktyviai mokytis, atlikti svarbiausius vaidmenis šeimoje, bendruomenėje, darbo vietoje.

Sėkmę mokykloje lemia ne tik vaiko žinios, bet ir emociniai – socialiniai įgūdžiai: savęs ir savo jausmų suvokimas, pažinimas, kitų žmonių (bendraamžių) pajautimas, gebėjimas prisitaikyti prie bendraamžių, gebėjimas kurti abipusę vertę komunikacijoje. bei efektyvus prisitaikymas prie pokyčių. Visą tai sąlygoja aukštesnį savęs vertinimą, efektyvesnį savo galimybių realizavimą, geresnius tarpusavio santykius su bendraamžiais, dažniau jaustis laimingesniais, būti optimistais.

Seminare supažindinama su pozityvaus elgesio ugdymo būdais, diskutuojama apie savimonę atsakingą sprendimų priėmimą, tarpusavio santykių kūrimą, socialinį sąmoningumą, savitvardą,  harmoningos sąveikos ypatumus. Analizuojama, kas svarbu mokytojo asmenybėje, kad vaikai norėtų mokytis ir prisiimtų atsakomybę už savo elgesį.

          Lektorius dr. Kęstutis Trakšelys.

Seminaro trukmė8 val.

Seminaras vyks virtualioje aplinkoje. Nuoroda prisijungimui bus išsiųsta renginio dieną užsiregistravusiems „Semi+“ dalyvių nurodytais e. paštais. Negavus nuorodos iki 12.30 val. kreiptis tel. 8652 25122 arba el. paštu l.katiliene@siauliai.lt

            Švietimo centro renginių dalyvių registracija vyksta internetinėje registravimo sistemoje „Semi+“. Prisijungti prie sistemos galima centro internetinėje svetainėje www.svcentras.lt skyrelyje „Registracija“ arba tiesiogiai internete, adresu  http://www.semiplius.lt/. Daugiau informacijos teirautis  Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centro telefonu  mob. tel. 8 652 25122.

Dalyvio mokestis –18 Eurų.

Mokėti galima tik pavedimu. Iš asmeninių lėšų prašome mokėti pavedimu į sąskaitą Nr. LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300.  Biudžetinėms įstaigoms pavedimu mokėti į sąskaitą Nr. LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300. Lėšų gavėjas-Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras.

< Atgal