Seminaras „Choro dainininkų vokalinių įgūdžių tobulinimas, problemų sprendimo būdai“

2021 m. spalio 18 d. 10.00–13.00 val. chorų dirigentus, chormeisterius, dainavimo ir muzikos mokytojus, choristus maloniai kviečiame dalyvauti seminare „Choro dainininkų vokalinių įgūdžių tobulinimas, problemų sprendimo būdai“. Seminaras bus tiesiogiai transliuojamas YouTube kanalu. 
Lektorius – Liudas Norvaišas, operos solistas, vokalo pedagogas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas.

Renginio aprašymas:
Lektorius atkreips dėmesį į dažniausiai pasitaikančias chorų ar ansamblių dainininkų vokalo problemas. Praktinės virtualaus seminaro dalies metu, chorui „Polifonija“ atliekant kūrinius iš kolektyvo repertuaro, pripažintas vokalo ekspertas L. Norvaišas klausysis skambančios muzikos ir išgirdęs, kad tam tikrose vietose būtinas jo aktyvus įsitraukimas, stabdys ir intensyviau padirbės su atskiromis balsų grupėmis ar pavieniais dainininkais, taikydamas ilgametėje jo praktikoje pasiteisinusius metodus.
Tam, kad edukacinis procesas būtų veiksmingesnis, užsiregistravusiems seminaro dalyviams bus atsiųstos skambėsiančių kūrinių natų kopijos. Virtualaus renginio transliacijos metu bus suteikta galimybė kreiptis į lektorių, pateikti jam aktualius klausimus ir gauti atsakymus.

Renginį organizuoja Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“, Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centras.

Registracija į seminarą internetinėje registravimo sistemoje „Semi+“ adresu: http://www.semiplius.lt/.

Prisijungimo nuoroda dalyviams bus atsiųsta prieš renginį registracijos metu nurodytu el. paštu.

Dalyvio mokestis – 10 Eur.
Mokėti prašome pavedimu į Koncertinės įstaigos Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ sąskaitą Nr. LT047300010002407912. Paskirtis – Seminaro 2021-10-18 dalyvio mokestis.

Dėl seminaro programos ir transliacijos teirautis „Polifonija“ kontaktais: tel. 8 651 40645 arba el. paštu julija@polifonija.lt. Dėl registracijos sistemoje „Semi+“, pažymėjimų – Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro kontaktais: tel. 8 65615445 arba el. paštu regina.simulikiene@siauliai.lt.

 

 

 

< Atgal