Seminaras „AutoCAD įvadas“

2020 m. birželio 16, 18 ir 19 d., 12.00 val. Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyriuje (Statybininkų g. 23, Šiauliai) vyks seminaras „AutoCAD įvadas“.

Programos anotacija.

AutoCAD – tai populiari Autodesk kompanijos kuriama grafinė automatizuoto projektavimo sistema, skirta sudėtingų dvimačių (2D) ir trimačių (3D) erdvinių konstrukcijų modeliavimui, braižymui, vizualizacijos kūrimui, dokumentacijos ruošimui bei duomenų dalijimuisi. AutoCAD naudojama įvairiose veiklos srityse: statyboje, mechanikoje, elektrotechnikoje, baldų projektavime, kartografijoje ir kitur. Tai viena iš pagrindinių programų, kurią turi įsisavinti aukštųjų mokyklų inžinerinių specialybių studentai.
Išklausę ir įvykdę programos kursą dalyviai žinos kaip ir kokiais tikslais naudoti AutoCAD programinę įrangą, gebės naudotis AutoCAD programos vaizdo valdymo, projektavimo ir redagavimo įrankiais, atlikti nesudėtingų detalių ir konstrukcijų projektavimo ir braižymo darbus dvimatėje erdvėje, juos atspausdinti. Mokytojai galės rengti grafinę mokymo medžiagą įvairių dalykų pamokoms, projektams, vizualizuoti projektines idėjas arba pasiūlyti mokiniams laisvai pasirenkamą projektavimo pagrindų AutoCAD programa dalyką.

Lektorė – Irena Urmonienė, Šiaulių profesinio rengimo centro profesijos mokytoja metodininkė.

Trukmė – 18 val.

Dalyvių skaičius – 12 klausytojų.

Dalyviai – Bendrojo ugdymo ir profesinių mokyklų įvairių mokomųjų dalykų mokytojai, statybos inžinerijos, mechanikos posričių profesijos mokytojai ir visi norintys įgyti gebėjimų dirbti su AutoCAD programa.

Dalyviams bus išduodami Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro pažymėjimai.

Dalyvių registracija registravimo sistemoje „Semi+“ adresu: http://www.semiplius.lt/.

Dalyvio mokestis – 55,30 Eur. Mokestį prašome mokėti pavedimu į Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro sąskaitas: iš asmeninių, UAB, VšĮ lėšų – Nr. LT73 7300 0100 8725 3055; iš biudžetinių įstaigų lėšų – Nr. LT68 7300 0100 8697 6113. AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000. Paskirtis – už seminarą „AutoCAD įvadas“.

Mokymuose prašome laikytis visų nustatytų saugumo reikalavimų.

Kilus neaiškumų teirautis tel. 8 656 15445.

< Atgal