Nemokamas seminaras „Apie patyčias ir neapykantos kalbą internete Z ir Alfa kartai“

Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras ir VšĮ „Edukaciniai projektai“ gegužės 4 d. 13.00 val. kviečia į seminarą mokytojams ir edukacinį žaidimą  mokiniams apie patyčias, neapykantos kalbą ir smurtą mokykloje ir šeimoje.

Naujajai mokinių kartai nebeužtenka tradicinių būdų kalbėti apie internetines patyčias, neapykantos kalbą ir smurtą. O ir kai kurie skaitmeniniai iššūkiai dar yra pakankamai nauji, mažiau girdėti (pvz. neapykantos kalba internete). Norint Z ir Alfa kartos vaikus įtraukti į smurto, patyčių prevencijos veiklas, galima pasitelkti netradicinius metodus – vaizdo žaidimus, mobiliąsias programėles, kūrybines veiklas. Pavyzdžiui, kurti kartu su jais dokumentinius ir animacinius filmus ir pan.

Programoje bus pasitelkti Erasmus+, Europos Komisijos programų projektuose sukurti įrankiai, priemonės ir dalinamasi užsienio partnerių gerąja patirtimi.

REGISTRACIJA

Pageidaujantiems dalyvauti seminare mokytojams būtina

registruotis www.semiplius.lt ir mokinių registracijos formoje (rasite žemiau)  užregistruoti 2 savo mokinius (11-19 m.), kurie renginio metu išbandys internetinį miesto žaidimą apie internetines patyčias ir neapykantą.

MOKINIŲ REGISTRACIJA (suderina ir užregistruoja mokytojas, kuris dalyvaus seminare):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDQMN1IJzX9wNC4Sebs5WkYq3kzrdSTIFi8po8HDpJsIq1nA/viewform

Dieną prieš renginį mokytojai gaus dvi nuorodas (vieną, skirtą jiems, kitą – jų mokiniams). Mokiniai taip pat gaus nuorodą į renginį, jei bus nurodytas jų el. paštas.

PROGRAMA MOKYTOJAMS

13.00 – 13.45     Nauji būdai kalbėti apie patyčias ir neapykantos kalbą internete

13.45 – 15.00    Patyčių atpažinimas ir įveika

15.00 – 16.30    Nuo patyčių prie smurto

16.30 – 17.00    Aptarimas, klausimai

 

PROGRAMA MOKINIAMS

14.00 – 15.00 „Tarp mūsų“ – internetinis miesto žaidimas

 

Mokytojų seminaro metu bus daromos nuotraukos, kurios bus naudojamos renginio viešinimo tikslais.

Mokiniai nebus fotografuojami. Surinkti duomenys apie mokinius bus naudojami tik statistikos tikslais ir atsiųsti prisijungimo nuorodą.

 

< Atgal