Seminaras „Apie patyčias ir neapykantos kalbą internete Z ir Alfa kartai“

Birželio 8 d. 12.00 val. vyks seminaras mokytojams ir žaidimas mokiniams apie patyčias, neapykantos kalbą ir smurtą mokykloje ir šeimoje.

Šiuo renginiu siekiama supažindinti mokytojus su naujais metodais, priemonėmis, būdais, kuriuos galima pasitelkti kalbant su mokiniais apie internetines patyčias, neapykantos kalbą internete, smurtą mokykloje ir šeimoje.

Naujajai mokinių kartai nebeužtenka tradicinių būdų kalbėti apie internetines patyčias, neapykantos kalbą ir smurtą.  Norint Z ir Alfa kartos vaikus įtraukti į smurto, patyčių prevencijos veiklas, galima pasitelkti netradicinius metodus – vaizdo žaidimus, mobiliąsias programėles, kūrybines veiklas. Pavyzdžiui, kurti kartu su jais dokumentinius ir animacinius filmus ir pan.

Programoje bus pasitelkti Erasmus+, Europos Komisijos programų projektuose sukurti įrankiai, priemonės ir dalinamasi užsienio partnerių gerąja patirtimi.

REGISTRACIJA

Pageidaujantiems dalyvauti seminare mokytojams būtina

registruotis www.semiplius.lt ir mokinių registracijos formoje (rasite žemiau)  užregistruoti 2 savo mokinius (11-19 m.), kurie renginio metu išbandys internetinį miesto žaidimą apie internetines patyčias ir neapykantą.

MOKINIŲ REGISTRACIJA (suderina ir užregistruoja mokytojas, kuris dalyvaus seminare):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfd3P-GvqbtqyJtq8-ZI33WI9OYeYW5YLY_Nn30lfnT1Jrb-Q/viewform

Dieną prieš renginį mokytojai gaus dvi nuorodas (vieną, skirtą jiems, kitą – jų mokiniams). Mokiniai taip pat gaus nuorodą į renginį, jei bus nurodytas jų el. paštas.

PROGRAMA MOKYTOJAMS

12.00 – 12.45     Nauji būdai kalbėti apie patyčias ir neapykantos kalbą internete

12.45 – 14.00    Patyčių atpažinimas ir įveika

14.00 – 15.30    Nuo patyčių prie smurto

15.30 – 16.00    Aptarimas, klausimai

PROGRAMA MOKINIAMS

13.00 – 14.00 „Tarp mūsų“ – internetinis miesto žaidimas

 

Mokytojų seminaro metu bus daromos nuotraukos, kurios bus naudojamos renginio viešinimo tikslais.

Mokiniai nebus fotografuojami. Surinkti duomenys apie mokinius bus naudojami tik statistikos tikslais ir atsiųsti prisijungimo nuorodą.

 

Mokėjimus atlikti iš asmeninių lėšų prašome mokėti pavedimu į sąskaitą Nr. LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300 (mokėjimą atlikti iki renginio). Gavėjas – Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centras.Būtina nurodyti mokėjimo paskirtį – renginio pavadinimą ir datą

 

< Atgal