Seminaras „Aktualūs nūdienos chorvedybos iššūkiai ir sprendimo būdai“

2021 m. lapkričio 25 d. 13.00 val. muzikos mokytojus, chorų vadovus, chormeisterius, choristus kviečiame dalyvauti nuotoliniame seminare „Aktualūs nūdienos chorvedybos iššūkiai ir sprendimo būdai“.

Lektorius prof. Kastytis Barisas, VDU Švietimo akademijos mišraus choro „AVE VITA“ meno vadovas ir dirigentas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Choro dirigavimo katedros docentas, Lietuvos chorų sąjungos narys, chorų ekspertas konsultantas.

Seminare bus nagrinėjama: choro vadovo asmenybė ir jo kompetencijos įvairiais aspektais; nūdienos chorinė situacija ir kaip ji įtakoja choro kolektyvą; choro repertuaro rengimas, atsižvelgiant į dabartinę situaciją ir tradicijas; socialiniai ir psichologiniai aspektai choro vadovo darbe; chorvedžio elgesio etika ir estetika; koncertų planavimas, vedimas; koncertinė veikla; choro sceninė kultūra.

Trukmė – 5 akad. val.

Registracija į seminarą internetinėje registravimo sistemoje „Semi+“ adresu: http://www.semiplius.lt/ .

Prisijungimo į seminarą nuoroda dalyviams bus atsiųsta prieš renginį registracijos metu nurodytu el. paštu.

Dalyvio mokestis – 2 Eur. Mokėti galima tik pavedimu į Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro sąskaitas: iš asmeninių lėšų – Nr. LT73 7300 0100 8725 3055; iš biudžetinių įstaigų lėšų – Nr. LT68 7300 0100 8697 6113. AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000. Paskirtis – seminaras „Aktualūs nūdienos chorvedybos iššūkiai ir sprendimo būdai“ 2021-11-25.

Kviečiame dalyvauti.

< Atgal