Seminaras „Paauglystė. Tykantys pavojai ir iššūkiai“

2020 m. spalio 15 d. 14.00 val. Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo  centras (Pakalnės g. 6A, Šiauliai) organizuoja nuotolinius mokymus „Paauglystė. Tykantys pavojai ir iššūkiai“ (Ilgalaikės programos „Socialinių emocinių kompetencijų ugdymas“ 4 modulis).

Trumpas programos pristatymas.

Mokymų metu bus analizuojami tokie paauglystės apsektai: liūdesys ar depresija, savižudybės rizika; normali reakcija į stresą ar nerimo sutrikimai; priklausomybė nuo kompiuterio ir socialinių tinklų ar šiuolaikinės kartos gyvenimo būdas; valgymo sutrikimas ar sveikas gyvenimo būdas; savęs paieškos ar pavojingas gyvenimo būdas; kaip užmegzti ir išlaikyti santykį su paaugliu; kaip paveikti, motyvuoti auganti jauną žmogų.

Mokymų metu bus pristatomi ir praktiškai išbandomi psichologiniai metodai, kurie padeda užmegzti santykį su paaugliu.

LektorėsGintarė Jurkevičienė ir Vitalija Mikutaitienė, VšĮ ,,Mokymų ir psichologinio konsultavimo centro” psichologės.

Trukmė – 6 akad. val.

Dalyvio mokestis –  14 Eur.

Registracija. Švietimo centro renginių dalyvių registracija vyksta internetinėje registravimo sistemoje  http://www.semiplius.lt/.

Mokymai vyks Zoom aplinkoje.  Užsiregistravusiems „Semi+“ dalyviams jų nurodytais el. paštais iki renginio pradžios bus išsiųsta prisijungimo į seminarą nuoroda, o po renginio – pažymėjimai

Prašytume mokėjimus už Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro paslaugas mokėti bankiniu pavedimu. Juridiniai ir fiziniai klientai (iš asmeninių lėšų): LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000. Biudžetinės įstaigos: LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 73000.

Kviečiame dalyvauti.

< Atgal