Nuotolinis seminaras „Konfliktai ir galimi jų sprendimo būdai pedagogo darbe. Koučerio ir mediatoriaus vaidmuo konfliktinėse situacijose“

2020 m. lapkričio 19 dieną 13.30 val. vyks nuotolinis seminaras „Konfliktai ir galimi jų sprendimo būdai pedagogo darbe. Koučerio ir mediatoriaus vaidmuo konfliktinėse situacijose“ (6 val.).

Lektorės: Monika Gaurilčikienė, „Romuvos“ progimnazijos anglų kalbos vyr. mokytoja, Irma Rimkevičienė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja, muzikos vyr. mokytoja, Greta Šiaučiulytė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos socialinė pedagogė.

Trumpas programos turinys

Seminaro metu dalyviai išgirs apie tai, kas yra svarbiausia sprendžiant konfliktus. Dalinsis asmenine patirti, susidurs su realiomis konfliktinėmis situacijomis, jas aptars, analizuos ir diskutuos, kokie būtų galimi įvairių konfliktinių situacijų sprendimo būdai ir kaip gali būti dirbant pedagoginį darbą praktiškai pritaikomi SEU mokymai. Taip pat dalyviai sužinos, kuo gali būti naudingas couching‘as ir koks yra mentoriaus vaidmuo susiduriant su bendravimo problemomis mokykloje.

Dalyviai – įvairių mokomųjų dalykų, ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo mokytojai, neformaliojo švietimo pedagogai.

Dalyvio mokestis – 2 Eur. Prašome mokėjimus atlikti tik bankiniu pavedimu. Biudžetinės įstaigos: LT68 7300 0100 8697 6113. Juridiniai ir fiziniai klientai (iš asmeninių lėšų): LT73 7300 0100 8725 3055. AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000. Mokėdami nurodykite renginio pavadinimą. Iš asmeninių lėšų mokėjimą prašome būtinai atlikti prieš renginį.

Būtina išankstinė registracija www.semiplius.lt. Prisijungimo nuorodą į nuotolinį seminarą atsiųsime visiems užsiregistravusiems www.semiplius.lt dalyviams el.paštu.

Dalyvių skaičius ribotas. Renginio dalyviams bus išduodami Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Jei užsiregistravote į seminarą, bet dalyvauti negalėsite, prašome skubiai atšaukti registraciją.

< Atgal