Nuorodos

Atviros nemokamos mokymosi platformos:

DigitalDefynd –  geriausi pasaulyje internetiniai kursai vienoje vietoje.

M-Easy: matematika lengvai
Prisijunkite prie M-Easy ir patobulinkite savo matematinius įgūdžius naudodamiesi šiuolaikiškais mokymosi metodais – mobiliosiomis programėlėmis ir internetiniu mokymusi! 

KTU: atvirieji mokymai
Kauno technologijų universiteto atvirųjų mokymų portale rasite aktualių kursų ir programų. 

VDU Inovatyvių studijų institutas: atvirieji švietimo ištekliai
Atvirieji kursai savarankiškam mokymuisi, skirti visiems visuomenės nariams. Kursų programų ieškokite čia. 

Open Learn
„OpenLearn“ yra nemokama the Open University nuotolinio mokymosi platforma, skirta padėti studentams plėsti akademines žinias, tobulinti įgūdžius bei asmenines savybes. Daugiau informacijos rasite čia. 

OEDb
„Open Education Database“ yra išsamiausias nemokamų nuotolinių kursų rinkinys. Čia laukiami visų lygių besimokantieji, norintys išsamiau patyrinėti savo interesus, išplėsti turimas žinias, patobulinti įgūdžius ir tokiu būdu pasirengti įdomiai karjerai. Laukiami ir tie, kurie nori tiesiog išmokti kažko visiškai naujo. Daugiau informacijos rasite čia. 

Saylor Academy
„Saylor Academy“ yra ne pelno siekianti organizacija, kuri nuo 2008 m. siūlo nemokamus ir atvirus internetinius kursus visiems norintiems mokytis. Siūloma beveik 100 įvairios trukmės profesinių kursų, kur galima mokytis savo tempu, pagal savo susidarytą tvarkaraštį ir nemokamai. Daugiau informacijos rasite čia. 

Gymnasium
„Gymnasium“ siūlo nemokamus internetinius kursus, kurie padės įgyti paklausių įgūdžių IT, komunikacijos ir kūrybinių profesijų srityse. Daugiau informacijos rasite čia.

Harvard University 
Online Courses – čia rasite įvairios tematikos nemokamų kursų anglų kalba.

Naudingos nuorodos