Internetinis seminaras „Nuotolinio ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo organizavimas“

2020 m. gegužės 6 d. 14.00 val., gegužės 13 d. 11.00 val., gegužės 18 d. 15.00 val. ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo mokytojus, pagalbos mokiniui specialistus maloniai kviečiame dalyvauti internetiniame seminare „Nuotolinio ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo organizavimas“.

Lektorės: Evelina Bikmurzina, Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos biologijos mokytoja, ir Rita Mažunavičienė, Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos matematikos mokytoja.

Virtualaus seminaro metu bus pristatoma nuotolinio ugdymo organizavimo metodika: informacijos pateikimas, įsivertinimas, grįžtamasis ryšys ir aktyvaus mokymo/si metodai bei papildomų išteklių naudojimo galimybės (quizizz, žiburėlis, pusėmusės ir google play programėlės). Mokoma, kaip sukurti vaizdo įrašą iš mažų vaizdo atkarpų ir nuotraukų, aktyvuoti Youtube paskyrą, talpinti vaizdo įrašus į Youtube platformą. Apžvelgiamas dokumentų, užsiėmimų medžiagos, apklausų ir kt. pateikimas sinchroniniu ir asinchroniniu būdu naudojant Google programą, pristatytos Google galimybės: dokumentų talpinimas, bendrinimas, apklausų kūrimas, pasiekimų ir pažangos vertinimas. Šie įrankiai padės sėkmingai vesti pamokėles, bendrauti ir bendradarbiauti su ugdytinių tėvais, kolegomis.

Trukmė – 6 val. (2 val. – kontaktinės, 4 val. – savarankiškas darbas).

Dalyvių registracija – registravimo sistemoje „Semi+“ adresu: https://www.semiplius.lt/. Užsiregistravusiems sistemoje, nuoroda ir rekomendacijos prisijungimui į seminarą bus išsiųstos el. paštu renginio dieną.

Dalyviams bus išduodami Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro pažymėjimai.

Dalyvio mokestis – 10 Eur.

Mokestį prašome mokėti pavedimu į Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro sąskaitas: iš asmeninių lėšų – Nr. LT73 7300 0100 8725 3055; iš biudžetinių įstaigų lėšų – Nr. LT68 7300 0100 8697 6113. AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000. Paskirtis – už seminarą „Nuotolinio ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo organizavimas“.

Kilus neaiškumams, teirautis tel. 8 656 15445 arba el. p. regina.simulikiene@siauliai.lt.

 

< Atgal