IKT mokymai

2019 m. rugsėjo – spalio mėn. Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centras kviečia į IKT mokymus mokytojams: „Pristatymų rengimas“, „Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“, „Atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas“, „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas naudojant IKT“, „Skaitmeninės technologijos TAU. Pradedančiųjų programa“. Mokymų grafiką ir trumpą programų turinį žiūrėti priede.

Dalyviai – visi, pageidaujantys mokytis pagal šias programas ir užsiregistravę www.semiplius.lt

 Dalyvio mokestis – 2 Eur. Prašome mokėjimus atlikti bankiniu pavedimu. Biudžetinės įstaigos: LT68 7300 0100 8697 6113. Juridiniai ir fiziniai klientai (iš asmeninių lėšų): LT73 7300 0100 8725 3055. AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000.

Būtina išankstinė registracija www.semiplius.lt. Dalyvių skaičius ribotas. Renginio dalyviams bus išduodami Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Jei užsiregistravote į seminarą, bet dalyvauti negalėsite, prašome atšaukti registraciją.

Priedas

Eil. Nr. Seminaro pavadinimas Data, vieta Trumpas turinys
1. „Pristatymų rengimas“

 

Rugsėjo 23 ir 25 d. nuo 15.00 iki 18.00 val. (2 dienas po 3 valandas). Viešosios bibliotekos Saulės filialas (Korsako g. 10, Šiauliai). Mokymų metu susipažinsite su bendraisiais pristatymų rengimo pagrindais, išmoksite sukurti pristatymą (pateiktis), sužinosite, kaip kurti ir formuoti įvairias skaidres, išmoksite taikyti įvairius skaidrių efektus, parodyti ir išspausdinti pateiktis, sužinosite, kaip pasidalyti savo pateiktimis su kitais.
2. „Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“ Rugsėjo 24 ir 26 d. nuo 15.00 iki 18.00 val. (2 dienas po 3 valandas)  Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Saulės filiale (Korsako g. 10, Šiauliai).

 

Mokymų metu sužinosite  apie atsakingą informacijos, nuotraukų ar vaizdo įrašų publikavimą internete, socialiniame tinkle, išmoksite, kaip nuotraukas ir dokumentus perkelti į skaitmeninį įrenginį naudojant programėles, kaip naudoti internetines paveikslėlių (nuotraukų) saugyklas, kaip atlikti pagrindinius nuotraukų redagavimo veiksmus, sukurti animaciją ar nuotraukų koliažą, naudojant internetines nuotraukų redagavimo priemones ir kt.
3. „Pristatymų rengimas“

 

Spalio 7 ir 15 d. nuo 15.30 iki 18.30 val.

(2 dienas po 3 valandas) Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros alėja 62, Šiauliai).

Mokymų metu susipažinsite su bendraisiais pristatymų rengimo pagrindais, išmoksite sukurti pristatymą (pateiktis), sužinosite, kaip kurti ir formuoti įvairias skaidres, išmoksite taikyti įvairius skaidrių efektus, parodyti ir išspausdinti pateiktis, sužinosite, kaip pasidalyti savo pateiktimis su kitais.

 

4. „Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“ Spalio 9 ir 17 d. nuo 15.30 iki 18.30 val. (2 dienas po 3 valandas) Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros alėja 62, Šiauliai). Mokymų metu sužinosite  apie atsakingą informacijos, nuotraukų ar vaizdo įrašų publikavimą internete, socialiniame tinkle, išmoksite, kaip nuotraukas ir dokumentus perkelti į skaitmeninį įrenginį naudojant programėles, kaip naudoti internetines paveikslėlių (nuotraukų) saugyklas, kaip atlikti pagrindinius nuotraukų redagavimo veiksmus, sukurti animaciją ar nuotraukų koliažą, naudojant internetines nuotraukų redagavimo priemones ir kt.
5. „Atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas“ Spalio 11 ir 18 d. nuo 15.00 iki 18.00 val. (2 dienas po 3 valandas) Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros alėja 62, Šiauliai).

 

Mokymų metu sužinosite apie debesų kompiuteriją bei bendradarbiavimą internete, apie tekstinių dokumentų rengimą bei redagavimą internete, išbandysite dalytis dokumentu su kitais, suteikti jiems redagavimo teises, naudotis tiesioginio bendravimo internetu programomis: susirašinėti, skambinti, siųsti failus, dalytis ekrano vaizdu su kitais asmenimis.
6. „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas naudojant IKT“ Spalio 21 ir 23 d. nuo 15.30 iki 18.30 val. (2 dienas po 3 valandas) Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros alėja 62, Šiauliai). Mokymų metu sužinosite apie internetinę tapatybę ir slaptažodžių kūrimo rekomendacijas, aptarsite, kaip išvengti duomenų vagystės internetu, kaip išmaniai ir saugiai naudotis e. paštu, kaip saugoti ir tvarkyti dokumentus, nuotraukas, vaizdo įrašus interneto saugykloje, kaip dalytis dokumentais, laikomais debesyse, išbandysite, kaip sukurti asmeninį internetinį kalendorių, kaip sukurti pasikartojančius ir nepasikartojančius priminimus, įvykius ar užduotis bei kaip dalintis asmeniniu kalendoriumi su kitais, rodyti ar slėpti kalendoriuje pateikiamą detalią informaciją kitiems asmenims.
7. „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas naudojant IKT“ Spalio 28 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. (1 diena, 6 valandos) Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros alėja 62, Šiauliai). Mokymų metu sužinosite apie internetinę tapatybę ir slaptažodžių kūrimo rekomendacijas, aptarsite, kaip išvengti duomenų vagystės internetu, kaip išmaniai ir saugiai naudotis e. paštu, kaip saugoti ir tvarkyti dokumentus, nuotraukas, vaizdo įrašus interneto saugykloje, kaip dalytis dokumentais, laikomais debesyse, išbandysite, kaip sukurti asmeninį internetinį kalendorių, kaip sukurti pasikartojančius ir nepasikartojančius priminimus, įvykius ar užduotis bei kaip dalintis asmeniniu kalendoriumi su kitais, rodyti ar slėpti kalendoriuje pateikiamą detalią informaciją kitiems asmenims.
8. Inovatyvus prisistatymas„ Spalio 29 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. (1 diena, 6 valandos) Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros alėja 62, Šiauliai). Mokymų metu dalyviai naudodami išplėstinę informacijos paiešką internete kurs originalius gyvenimo aprašymus. Taip pat bus mokomasi kurti vaizdo filmukus. Vaizdo įrašo kūrimui bus naudojama tekstinė informacija, nuotraukos, kiti vaizdo įrašai.
9. „Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“ Spalio 30 d. nuo 10.00 iki 18.00 val. (1 diena, 6 valandos) Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros alėja 62, Šiauliai). Mokymų metu sužinosite  apie atsakingą informacijos, nuotraukų ar vaizdo įrašų publikavimą internete, socialiniame tinkle; išmoksite, kaip nuotraukas ir dokumentus perkelti į skaitmeninį įrenginį naudojant programėles, kaip naudoti internetines paveikslėlių (nuotraukų) saugyklas, kaip atlikti pagrindinius nuotraukų redagavimo veiksmus, sukurti animaciją ar nuotraukų koliažą, naudojant internetines nuotraukų redagavimo priemones ir kt.
10. „Skaitmeninės technologijos TAU“ Spalio 28-30 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. (3 dienos).  Viešosios bibliotekos Saulės filialas (Korsako g. 10, Šiauliai). Pradedančiųjų mokymo programa
< Atgal