Seminaras „10 būdų kūrybingam raidžių ir skaičių mokymuisi“

Programa skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, neformaliojo ugdymo pedagogams.

Visi žinome, kad vienas iš svarbiausių etapų vaiko gyvenime yra išmokti rašyti raides ir skaičius. Bet nuo kurios raidės pradėti, kokią abėcėlę pasirinkti, kaip teisingiausia mokytis, kad nereiktų persimokyti, kokius žaidimus taikyti vaiko smulkiosios motorikos lavinimu, kaip rašto simbolių pažinimą paversti linksmu ir kūrybišku? Tai praktinis seminaras pedagogams, kurio metu :

  1. Išanalizuosime raidžių ir skaičių rašymo principus.
  2. Pasidalinsime informacija, kaip teisingai pagal vaiko amžių pasirinkti abėcėlę.
  3. Parodysime 10 naujai sukurtų linksmų ir praktiškų žaidimų, skirtų vaiko smulkiajai motorikai stiprinti.
  4. Praktiškai pademonstruosime 10 kūrybingo mokymosi būdų, kuriuos galėsite pritaikyti ne tik raidžių ir skaičių mokymosi procese, bet ir spalvų bei formų pažinime.

Seminaro lektorė:  Ilona Bakšė-Bumblauskienė – programų ir projektų autorė bei lektorė edukacinėmis temomis, leidyklos UAB ,,Jūsų Flintas“ edukacinio žurnalo ,,Kutis“ vyr. redaktorė. Ankstesni vesti autoriniai seminarai – „Praktinė edukacija ikimokyklinio amžiaus vaikams“, ,,Šventės, renginiai, scenarijai“, ,,Vaiko sudominimas veikla“, ,,Super auklėtoja arba šių dienų Merė Popins“, ,,Edukaciniai  XXI a. vaikų žaidimai“, ,,Kaip išlaisvinti savo ir vaikų talentus?“

Registracija į seminarą vyksta internetinėje registravimo sistemoje „Semi+“. Prisijungti prie sistemos galima centro internetinėje svetainėje www.svcentras.lt skyrelyje „Registracija“ arba tiesiogiai internete, adresu  http://www.semiplius.lt/.

Dalyvio mokestis – 20 eurų

< Atgal