10-17 seminaras „Paauglystė. Tykantys pavojai ir iššūkiai“

2017 m. spalio 17 dieną, 13.00 val. Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centre (Pakalnės g. 6A), 26 auditorijoje vyks kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Paauglystė. Tykantys pavojai ir iššūkiai“.
Programos anotacija.
Šios programos aktualumą lemia tai, kad pedagogai, kurie moko ir ugdo paauglius, ne visada žino, kur yra paauglystei būdingas elgesys ir emocijos, o kur yra jau rimta psichologinė problema, todėl išmanyti tokius dalykus yra be galo naudinga ir reikalinga kiekvienam pedagogui.
Mokymų metu bus analizuojami tokie paauglystės apsektai:
• Liūdesys ar depresija? Savižudybės rizika;
• Normali reakcija į stresą ar nerimo sutrikimai?
• Priklausomybė nuo kompiuterio ir socialinių tinklų ar šiuolaikinės kartos gyvenimo būdas?
• Valgymo sutrikimas ar sveikas gyvenimo būdas?
• Savęs paieškos ar pavojingas gyvenimo būdas?
• Kaip užmegzti ir išlaikyti santykį su paaugliu?
• Kaip paveikti, motyvuoti auganti jauną žmogų?
Bus pristatyti ir praktiškai išbandomi psichologiniai metodai, kurie padeda užmegzti santykį su paaugliu ir jį įtakoti, nes paauglystės metu labai dažnai mokiniams mažėja motyvacija mokytis, lankyti mokyklą ir pamokų metu elgtis adekvačiai.
Lektorė – Vitalija Mikutaitienė, VšĮ ,,Mokymų ir psichologinio konsultavimo centro” psichologė-psichoterapeutė, VšĮ Kolpingo kolegijos lektorė, straipsnių apie psichologiją autorė.
Dalyviai: įvairių mokomųjų dalykų, neformaliojo švietimo mokytojai, klasių vadovai.
Registracija. Registruotis sistemoje „Semi+“. Prisijungti galima centro interneto svetainėje www.svcentras.lt skyrelyje „Registracija“ arba adresu http://www.semiplius.lt/ .
Dalyvio mokestis – 15 Eur.
Mokėti galima grynais seminaro dieną. Iš asmeninių lėšų mokėti pavedimu į sąskaitą Nr. LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300. Biudžetinėms įstaigoms pavedimu mokėti į sąskaitą Nr. LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300.


© 2009 Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras