09-27 seminaras „Nesmurtinė komunikacija mokykloje“

2017 m. rugsėjo 27 d. (trečiadienį) 12.00 val. Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centre (Pakalnės g. 6A) 26 auditorijoje vyks kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Nesmurtinė komunikacija mokykloje“.
Lektorius - Rygaudas Guogis, „Mokymosi mokykla“ įkūrėjas, dalyvaujančiosios lyderystės mokymų vedėjas. Nuo 2014 m. bendradarbiauja su TLP group bei organizacijos įkūrėja Dr. Laura Weisel (JAV) sukūrė „Mokytojų mokyklos“ 2 metų alternatyvią mokytojų parengimo ir mokyklų transformacijos programą.
Trumpas programos pristatymas
Mokyklų vadovai, pavaduotojai ir mokytojai kas dieną susiduria ne tik su pedagoginiais klausimais, bet taip pat patiria įtampą derindami visų mokytojų, moksleivių ir pačios mokyklos poreikius, o neretai susiduria su iššūkiais spręsdami konfliktines situacijas. Mokymosi mokykla parengė seminarą, kuriame bus atsakoma į klausimus:
• Kaip konfliktinę situaciją paversti taikiu dialogu, kurio pamatas yra tikri Jūsų ir pašnekovo poreikiai?
• Kaip suteikti tinkamą atgalinį ryšį kolegai, kurio veiksmai Jums kelia daug neigiamų emocijų?
• Kaip mums objektyviai stebėti ir vertinti aplinką, gebėti išsakyti savo jausmus, atpažinti ir įvardinti poreikius bei sukurti aplinkybes jiems patenkinti?
• Kaip formuluoti aiškius ir konstruktyvius prašymus, kad kolegos, tėvai ir visi aplinkiniai suprastų, ko konkrečiai norite? Kaip išgirsti kolegų, tėvų ir mokinių prašymus?
Seminaro trukmė – 6 akad. valandos.
Registracija. Švietimo centro renginių dalyvių registracija vyksta internetinėje registravimo sistemoje „Semi+“. Prisijungti prie sistemos galima centro internetinėje svetainėje www.svcentras.lt  skyrelyje „Registracija“ arba tiesiogiai internete adresu  http://www.semiplius.lt/.
Dalyvio mokestis –  14 Eur.
Seminaro dieną galima mokėti grynaisiais į kasą. Biudžetinėms įstaigoms pavedimu mokėti į sąskaitą Nr. LT68 7300 0100 8697 6113 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300. Pavedimu iš asmeninių lėšų prašome mokėti į sąskaitą Nr. LT73 7300 0100 8725 3055 AB bankas ,,Swedbank”, banko kodas 7300. 
Kviečiame dalyvauti.            


© 2009 Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras